Wypożyczalnia

Home / Wypożyczalnia

Zapraszamy do korzystania z naszej biblioteki książek dla dzieci i dorosłych, wypożyczalni
chust oraz słuchawek wygłuszających.

Jest to biblioteka, której działanie polega na całkowicie darmowym wypożyczaniu książek /
chust / słuchawek online a następnie ich osobistym odbiorze w Zaczarowanym Ogrodzie na Plutonowej 9 w umówiony dzień i o określonej godzinie.
Zamówienie książki, chusty, słuchawek będzie się odbywało poprzez formularz na stronie internetowej.

Stworzyłyśmy wypożyczalnie książek o tematyce szeroko pojętego Rodzicielstwa Bliskości oraz innych kwestiach wpisujących się w tematykę bliskości, rozwoju dzieci, porozumienia bez przemocy w celu dzielenia się wiedzą i wspólnym jej pogłębianiu.

Biblioteka chustowa została stworzoną z myślą o wszystich osobach, które pragną zacząć przygodę ze światem chust i nosideł.
Przy każdym wypożyczeniu będzie można zasięgnąć rady akredytowanego Doradcy chust i nosideł miękkich dla dzieci (trzeba umówić się na wizytę).
Biblioteka chustowa będzie aktualizowana w ramach możliwości fundacji.

Biblioteka słuchawek wygłuszających dla dzieci, to doskonałe rozwiązanie dla rodziców z małymi dziećmi. Dzięki słuchawkom rodzice nie muszą rezygnować z wyjścia na imprezy okolicznościowe, koncerty i inne spotkania. Słuchawki są dla niemowlaków jak i tych starszych dzieci.

Wypożyczenie książek, chust oraz słuchawek będzie możliwe tylko poprzez formularz kontaktowy na stronie w umówiony dzień i o określonej godzinie.